Ważne informacje

Wiosenna przerwa świąteczna 9 – 14 kwietnia

Kochani Uczniowie!
Na stronie internetowej naszej szkoły została dodana zakładka ,,Nauczanie zdalne” w której od poniedziałku 23 marca będą dostępne materiały dla uczniów klas IV – VI. Młodsi uczniowie pozostają w kontakcie ze swoimi wychowawcami. Warto już dziś zajrzeć na stronę i zapoznać się z dostępnym linkiem dotyczącym bezpieczeństwa w sieci. 
Drodzy Rodzice!
Czas w jakim jesteśmy wymaga od nas Wszystkich mobilizacji i współpracy. Proszę o przekazywanie wychowawcom informacji jeśli macie utrudniony dostęp do Internetu lub inne wątpliwości. Wspierajcie Państwo swoje pociechy do systematycznej nauki w domu. 
Wierzę, że nasze wspólne działania pozwolą nam odpowiedzialnie i efektywnie przetrwać ten trudny dla nas Wszystkich czas.
Serdecznie pozdrawiam
Anna Michalik 

W A Ż N E !!!

Kochani Uczniowie! Drodzy Rodzice!
Od poniedziałku 23 marca uczymy się wraz ze swoimi nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną. Do tego czasu wykonujemy podane już ćwiczenia i zadania oraz korzystamy z portalu  https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/

Za nami tydzień bez Naszej szkoły. Dziękuję Wam, że pomimo słonecznej pogody zostajecie w domach, dbając o bezpieczeństwo swoje i innych.

Z pozdrowieniami,
Dyrektor Szkoły Anna Michalik

Uczniowie!!!
Przesyłamy oficjalne materiały MEN do zdalnego uczenia się w domach. Klasy 1 – 6.
https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/

Uczniowie,
Kolejna porcja zadań na najbliższe dni:
matematyka
Klasa 4- powtarzać wiadomości o ułamkach zwykłych
Klasa 5- powtarzać wiadomości o ułamkach dziesiętnych
Klasa 6- powtarzać wiadomości o polu trójkąta i czworokąta
Można rozwiązywać zadania na math.edu.pl oraz superkid.pl

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Uczniowie,
Wasi nauczyciele przygotowali dla Was porcję materiałów i zadania dostępne na stronach internetowych :
– dyktanda ortograficzne
– matematyczne kolorowanki
– ortograficzne kolorowanki
– Mozaika 3d – edukacja cyfrowa
– ćwiczenie tabliczki mnożenia do 100
(Zadania dla klas 1-3)

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikajmy miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi ( np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe ). Przerwa w funkcjonowaniu Naszej szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, odpowiedzialnie wykorzystajmy czas.
Drogi Uczniu,
Przeczytaj ulubioną książkę, powtórz i uzupełnij swoje wiadomości. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy e-podręczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela. Proszę przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz. Często myj ręce przy użyciu mydła i wody. Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos.
Z poważaniem Dyrektor szkoły Anna Michalik

Szanowni Państwo
Informuję, że w związku ze wzrostem zagrożenia zakażeń koronawirusem w województwie lubelskim dzisiejsza wywiadówka oraz zajęcia dydaktyczne są zawieszone od 12.03.2020 do 25.03.2020. Uczniowie mają obowiązek w tym czasie przebywać w domu oraz zachować bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Wszystkie informacje będziemy udzielać poprzez facebook oraz stronę internetową szkoły.
Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Anna Michalik